Пошук по сайту:Опитування щодо роботи пересувних відділень зв’язку:
 
Як ви оцінюєте роботу пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки ви задоволені графіком роботи пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки вас задовольняє культура обслуговування?
          

переглянути результати »
11.08.2017   В Україні стартувала благодійна акція до 1 вересня "Шкільний порфелик"
В Україні стартувала благодійна акція до 1 вересня "Шкільний порфелик"

Укрпошта долучилася до благодійної акції Карітасу України «Шкільний портфелик», що допомагає підготуватися до 1 вересня дітям, які цього потребують.


далі »
07.06.2017   Підсумки Всеукраїнського конкурсу на розробку оригінал-малюнків поштових марок "З Різдвом Христовим" та "2017 рік - Міжнародний рік сталого розвитку туризму"
Підсумки Всеукраїнського конкурсу на розробку оригінал-малюнків поштових марок "З Різдвом Христовим" та "2017 рік - Міжнародний рік сталого розвитку туризму"

Для розширення кола авторівукраїнських поштових марок, пошуку нових талановитих художників та дизайнерівУкрпошта в період з 15 лютого по 30 квітня проводила Всеукраїнський конкурс нарозробку оригінал-малюнків поштових марок «З Різдвом Христовим!» та «2017 рік –Міжнародний рік сталого розвитку туризму».


далі »
04.05.2017   Акція "Привітай ветерана"
Акція "Привітай ветерана"З 01 по 09 травня 2017 р.,«Укрпошта»  - головна пошта країни,проводить Всеукраїнську акцію «Привітай ветерана».
далі »
04.05.2017   Визначено переможця конкурсів творів епістолярного жанру
Визначено переможця конкурсів творів епістолярного жанру

Укрпошта визначила переможцянаціонального етапу 46-го міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді«Уявіть, що ви – радник нового Генерального секретаря ООН. Яку глобальнупроблему ви б допомогли йому вирішити в першу чергу і, щоб ви запропонували дляїї вирішення?», який проводить Всесвітній поштовий союз, спеціалізованаустанова ООН.


далі »
01.03.2017   Поштові мініатюри зі знижкою на 25 відсотків
Поштові мініатюри зі знижкою на 25 відсотківЗ нагоди 25-річчя поштових марок незалежної України, що відзначається 1 березня, Департаментом поштових послуг  ПАТ «Укрпошта» ініційовано запровадження на період з 1 по 31 березня знижки  в розмірі  на 25 відсотків
далі »
03.02.2017   Укрпошта оголошує Всеукраїнський конкурс на створення ескізів поштових марок
Укрпошта оголошує Всеукраїнський конкурс на створення ескізів поштових марок

Укрпошта оголошує відкритий Всеукраїнський конкурс серед професійних художників, художників-початківців та дизайнерів на створення ескізів поштових марок «З Різдвом Христовим!» та «2017 рік – міжнародний рік сталого розвитку туризму» (Генеральна Асамблея ООН проголосила 2017 рік – Міжнародним роком сталого розвитку туризму).


далі »
12.01.2017   46-ий міжнародний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру
46-ий міжнародний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру

Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 46-го міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Уявіть, що ви -  радник нового Генерального секретаря ООН. Яку глобальну проблему ви б допомогли йому вирішити в першу чергу і щоб ви запропонували для її вирішення?», який проводить Всесвітній поштовий союз.


далі »
15.10.2015   Молодіжний конкурс епістолярного жанру
Молодіжний конкурс епістолярного жанру

«НАПИШИ ЛИСТА СОБІ 45-ТИ РІЧНОМУ»...

З 15 жовтня 2015 року Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 45-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-ти річному», який проводить Всесвітній поштовий союз.

 


далі »
09.10.2014   Акція: «Подаруй дитині радість читання!»
Акція: «Подаруй дитині радість читання!»З 1 жовтня по 20 грудня 2014 року Укрпошта організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», яка відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2015 рік, і має на меті привернути увагу громадськості  до проблем дітей-сиріт в Україні
далі »далі »

Укрпошта Експрес 
Copyright © 2008-2017, всі права на зміст та зображення захищені,
ЧД ПАТ «Укрпошта»
 Лічильник BEST.cv.ua
Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA