Пошук по сайту:



Опитування щодо роботи пересувних відділень зв’язку:
 
Як ви оцінюєте роботу пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки ви задоволені графіком роботи пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки вас задовольняє культура обслуговування?
          

переглянути результати »



Міністерство транспорту та зв'язку України
Державний департамент з питань зв'язку

Генеральна дирекція УДППЗ Укрпошта

20.08.2015
ПОШТОВИКИ ПРАЦЮЮТЬ НА ГРОМАДУ

 Життя, як воно є

ПОШТОВИКИ ПРАЦЮЮТЬ НА ГРОМАДУ

-Це дійсно, що пошта у сьогоднішніх умовах дає прибуток  сільським і селищним громадам? – запитує ветеран журналістики, чернівчанин М.  О.  Ревуцький.

         Звертаюся до його родинного села Плоска, що у високогірному Путильському районі, яке знаходиться понад тисячу метрів над рівнем моря і де мешкає всього зі старенькими та дітьми біля 800 осіб. Окрім Михайла Олександровича – відомого на Буковині літератора, краєзнавця, тут народилися український письменник Микола Гурепко, науковець, відомий історик, доцент Чернівецького  національного університету ім. Юрія Федьковича Олександр Масан. Є  у селі своя школа і невеличке відділення поштового з’язку, яке з податку з доходів фізичних осіб разом з платою за землю тільки за шість місяців цього року перерахувало коштів сільській раді майже  1250 гривень.

         -Всі відділення, - розповідає начальник Путильського  вузла  поштового зв’язку Руслана Петрівна Пилипюк, а їх чотирнадцять у населених пунктах, що розкидані на кілометри одне від одного з хуторами, присілками у ярах чи на полонинах, регулярно перераховують належні податки місцевим радам. Ось, приміром, пошта села Яблуниця, яка ще й платить за оренду приміщення, перерахувала сільській раді 3393 гривні. Чималі кошти, як для нашого малозаселеного району, скеровують сільрадам й інші. Понад 3000 тисячі гривень цього річ перерахували поштовики сіл Конятин, Розтоки, Селятин, Шепіт, Яблуниця, Сергії,  Довгопілля… А в цілому по району  селищній і сільським радам від нас надійшло вже більше 57 тисяч гривень.

         -Без перебільшення можна сказати, що поштовики Буковини чесно і наполегливо працюють на територіальні громади, - говорить директор Чернівецької дирекції  УДППЗ  «Укрпошта» , заслужений працівник сфери послуг України Ярослав Степанович Цюпак. – І ось нещодавно в розрізі по територіальних органах місцевого самоврядування на раді при дирекції за участю керівників виробничих структур розглянули результати стану перерахування коштів міським, селищним та сільським радам. Щоб вчасно сплачувати податки, потрібно мати з чого. А тому на перший план ставимо питання позитивної динаміки зростання прибутків. А сьогодні в умовах економічної нестабільності, жорстокої  конкуренції доводиться активно впроваджувати найрізноманітніші новації. Перш за все дбаємо про доступність і зручність послуг поштового звязку.  Використовуємо всі форми роботи з клієнтами, розширюємо свої можливості, йдучи на побажання клієнтам. Чернівецька Укрпошта, яка є і залишається у власності держави, не має заборгованості з платежів до бюджетів і державних цільових фондів.

         -А щоб цього досягти, продовжує головний бухгалтер Чернівціпошти Сергій Іванович Жижиян, - потрібна конкретна, щоденна, копітка робота з усіма без виключеннями поштовими відділеннями. – Сьогодні найбільше, а це майже 153 тисячі гривень, на рахунки селищних і сільських рад перерахували поштовики Кіцмансмького району. Понад 12 тисяч надійшло з Брусницького поштового відділення до якого входять ще й села Зеленів, Чортория, більше 11 тисяч – у с. Мамаївці, понад 10 тисяч – Стрілецький Кут, Шипинці.

         В цілому немалі суми коштів селищним та сільським радам поступають й в інших районах: Хотинський – 134163, Сторожинецький – 127285,  Новоселицький – 124464, Глибоцький – 123797,  Вижницький – 120265.

         На раді дирекції Чернівціпошти не тільки аналізувалися здобутки, упущення, певні недоліки, але й відбулася конкретна розмова щодо шляхів збільшення прибутковості поштових відділень, підвищення рівня якості послуг, що надаються, розширення спектру діяльності поштовиків.

         Йшлося про те, що скрізь мають бути створені максимальні зручності та доступність послуг Укрпошти, – коментує заступник директора Чернівціпошти з питань технології  надання послуг Микола Андрійович Климук. -  Багаторічні випробувані стандарти й умови вимагають постійного удосконалення, пошуку нових форм і методів, щоб людям це було зручно, компактно, вигідно. Сьогодні,коли економіка країни працює недосконало, важко всім, і поштовикам, зокрема. Та не дивлячись на всі скрутності, життєві перипетії, війну, що не скінчається, поштовики працюють заради громади. За їх найактивнішої участі буковинці, наприклад, у другому півріччі 2015-го отримують 308256 примірників газет і журналів, а це на 3235 екземплярів більше, ніж було передплачено на 1 січня поточного року.

         В цілому Укрпошта сьогодні значно розширює свої можливості у надані послуг населенню. Людей задовольняє отримання пенсій у поштових відділеннях.  Пенсіонери зі стажем прекрасно знають, що листоноша не тільки видасть гроші, а й на дому може прийняти комунальні платежі, оформити передплату на газети та журнали, доставити товари, запропонувати поповнення мобільного зв’язку тощо. Крім того, неабияке значення для пенсіонерів має живе спілкування, адже листоноша – це людина, перевірена десятиліттями. 

         Зараз «Укрпошта» запустила нову послугу «Прискорена пошта», розширюється спектр надання фінансових послуг, для споживачі скорочуються терміни пересилання грошових переказів, вводиться в практику продовження роботи поштових відділень та інші форми заради зручності людям.

Юхим ГУСАР.

 























Кур'єрська доставка

Єдиний електронний квиток

Власна марка



 
Copyright © 2008-2016, всі права на зміст та зображення захищені,
ЧД УДППЗ «Укрпошта»
 Лічильник BEST.cv.ua
Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA